چاپ مقاله در نشریات مورد تایید وزارت علوم

چاپ فوری مقاله ISI مورد تایید وزارت علوم جهت مصاحبه دکتری

چاپ مقاله isi  به دلیل امتیاز بسیار بالای پژوهشی که دارد برای اساتید و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتر و... بسیار جذاب است و از این لحاظ جز امتیاز اورترین ابزار برای پر کردن رزومه کاری میباشد.موسسه شمیم میتواند توسط تیم تخصصی خود مقالات شما را  در کوتاه ترین زمان با استفاده از ابزار علمی دقیق مقالات دانشجویان را به چاپ برساند.

برای تمامی کسانی خود را برای شرکت در ازمون دکتری میکنند یا میخواهند از دانشگاه فارغ التحصیل شوند یا از پایان نامه ارشد و دکتری خود دفاع کنند باید حتما با استفاده از چاپ یک مقاله isi  از این مراحل عبور کنند . مهمترین روش پر کردن رزومه  یا سوابق تحصیلی نگارش یک مقاله به روز و چاپ ان در نشریات داخلی و یا خارجی با اعتبار isi  و isc  میباشد.

یکی از پایگاه های علمی در دنیا که به علت رعایت تمامی قوانین علمی و اعتبار سنجی مقالات دردنیا شهرت دارد پایگاه تامسون رویترز و مجلات زیر مجموعه این پایگاه میباشد. برای اینکه بتوانید موفق به چاپ  مقاله در پایگاه تامسون شوید باید تمامی مراحل زیر را ریز به ریز رعایت کنید.

مقاله شما باید حداقل استاندارد های یک مقاله بین المللی را داشته باشد< شما باید یک موضوع جدید ارایه بدهید> <از رفرنس های به روز استفاده کنید ><جدوال و نمودارهایتان کامل باشد و تمامی مطالب مقاله به خوبی نگارش شده باشند و مهمترین قسمت کارتان یک ترجمه تخصصی استاندارد و کامل و دقیق میباشد.پس از ترجمه متن خود توسط یک ویراستار متن خود را بازنگری کنید.قالب مقاله اتان حتما باید با مجله ی که نهایی کرده اید و تصمیم ارسال به ان را دارید مطابقت داشته باشد.

روش ارسال مقاله به نشریات ای اس ای  

شما میتوانید همواره مقالات خود را به دو روش الکترونیکی و پستی ارسال کنید. امروزه روش  الکترونیکی سریع ترین روش ممکن برای ارسال میباشد که میتوانید تمامی موارد بالا را رعایت و بعد در مجله ثبت نام کرده و روند داوری را طی کنید.

روند داوری نشریات ای اس ای

اگرمقاله ای علمی پژوهشی  اس ای یا ای اس سی شما اصول علمی در ان رعایت نشده باشد همان ابتدا توسط سردبیر مجله رد میشود.افرادی که قبلا تجربه ی مکاتبه با مجلات را داشته اند میدانند که بعد از ارسال مقاله و تایید اولیه با یکی از موارد زیر روبرو میشوند.

اصلاحات جزئی و بعد مرحله اکسپت و چاپ

اصلاحات کلی و بعد مرحله اکسپت و چاپ

رد شدن مقاله توسط سردبیر و فاقد رعایت اصول علمی

امتیاز چاپ مقالات در نشریات ای اس ای  

مقالات ای اس ای بیشتر امتیاز پژوهشی را برای دانشجویان در مرحله ورود به مصاحبه دکتری را دارند و امتیازاتی که اساتید مصاحبه کننده برای هر مقاله در نظر گرفته اند 7 امتیاز میباشد که دانشجو با گرداوری چند مقاله با موضوعات مرتبط با رشته خود میتواند تمامی 22 امتیاز چاپ مقاله را از ان خود کند

ای اس سی چیست

  مخفف کلمه Islamic Science Citation به معنای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام می باشد

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در سال 1378 تاسیس گردیده است. در سال ۲۰۰۷ در نهمین مجمع عمومی وزاری آموزش و پرورش کشورهای اسلامی در رباط مراکش به تصویب رسید.همچنین در نشست وزاری آموزش عالی کشورهای اسلامی در باکو در سال ۲۰۰۸ پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISCبه تصویب رسید و در نهایت با موافقت قطعی شورای گسترش وزارت علوم با تأسیس ISC در سال ۱۳۸۷ این موسسه به طور رسمی شروع به کار کرد.

اهداف

از اهداف پایگاه ISC این است که علاوه بر اطلاع رسانی، بکوشد تا معیارهای علم سنجی معتبر مجلات علمی کشورهای اسلامی را تجزیه و تحلیل کند این پایگاه اقدام به پذیرش برخی از مجلات معتبر (داخلی و خارجی) در دیتابیس خود کرده و متسمرا بر کیفیت و رتبه بندی مجلات نظارت می کند.

 هم اکنون این پایگاه با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از انتشارات فارسی بویژه در زمینه مجلات علمی در تحلیل محتوا، ارزیابی مجلات و رتبه بندی موسسات علمی فعالیت دارد و پیشرفت های خوبی نیز داشته است. علاوه بر این یکی از مهمترین هدف های ISC ترویج همکاری میان دانشمندان اسلامی و مراکز علمی و ارائه ابزار و ساز و کارهای مورد نیاز می باشد. از جمله وظایف این نهاد عبارتند از:

تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی: این تجزیه و تحلیل بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر صورت می‌گیرد.

پوشش زبانی تمامی کشورهای اسلامی: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام هم اکنون زبان های فرانسه، عربی، انگلیسی و فارسی را پوشش می‌دهد. همچنین زبان‌های ترکی، مالزیایی و اندونزیایی نیز در دستور کار مقامات پایگاه استنادی علوم جهان اسلام قرار دارند.

ارائه فهرست نشریات معتبر: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به بررسی و تصویب نشریاتی می‌پردازد که با عنوان ISC شناخته می‌شوند و در سال‌های اخیر از اقبال خوبی بین دانشگاهیان برخوردار شده‌اند. هم اکنون ۱۱۶۹ مجله فارسی، ۹۷۵ مجله انگلیسی و ۶۰۰ مجله عربی در فهرست نشریات معتبر موسسه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام قرار گرفته‌اند

مزایای چاپ مقاله در پایگاه ای اس سی جهان اسلام

پذیرش راحت در مقطع دکتری

افزایش اعتبار علمی

هزینه کمتر چپ نسبت به نشریات ای اس ای

پذیرش راحت تر نسبت به نشریات ای اس ای

موسسه علمی پژوهشی شمیم

با دیدگاهی متفاوت و با استفاده از افرادی مجربی که تخصص چاپ مقاله در نشریات علمی را دارند توانسته با کمترین زمان و کمترین هزینه مقالات دانشجویان و اساتید محترم را در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم به چاپ برساند.

شما میتوانیدهمواره با کارشناسان موسسه با بخش مقالات 02166405560در تماس باشید و مقالات خود را به راحتی توسط تیم موسسه شمیم به چاپ برسانید